Zalety BADER

Składając zamówienie w BADER zyskujesz.

Odkryj teraz wszystkie korzyści, którymi cieszą się nasi klienci:

BADER rezygnuje z wysokich kosztów wysyłki - płacisz tylko za zamówiony towar!
Jeżeli towar nie przypadł Ci do gustu lub nie pasuje, możesz oczywiście zwrócić go bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

W BADER zrobisz zakupy online bezpiecznie i pewnie. Gwarantuje to niemiecka organizacja zrzeszająca sklepy wysyłkowe „Bundesverband des Deutschen Versandhandels e. V.”, która odznaczyła BADER specjalnym certyfikatem.

Dokument otrzymują podmioty:
- posiadające przejrzysty proces zamówień
- podające pełne informacje o kosztach, umowie zakupu, dostawie itp.
- zapewniające ochronę danych osobowych
- posiadające neutralną procedurę reklamacyjną przeprowadzaną przez jednostkę certyfikującą

Pieczęć jakości otrzymała wsparcie instytucji publicznych, w tym Federalnego Ministerstwa Sprawiedliwości i Inicjatywy d21, największego niemieckiego partnerstwa biznesu i polityki dla społeczeństwa informacyjnego.

Zawsze masz 14 dni na obejrzenie i sprawdzenie zamówionych artykułów.
Skorzystaj z prawa do wymiany lub zwrotu bez ponoszenia dotatkowych kosztów!
Jeśli produkt nie przypadnie Ci do gustu, nie będzie pasował lub będziesz mieć zastrzeżenia co do dostawy, zawsze masz 14-dniowe prawo do odwołania zamówienia i bezpłatnego zwrotu towaru.

Obsługa klienta BADER jest dostępna od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 19:00. Przyjazny personel zawsze chętnie służy pomocą i radą. Dobra obsługa, kompetentne porady i wsparcie klienta o każdej porze są bardzo ważne w BADER.
Pracownicy BADER chętnie służą pomocą w kwestiach dotyczących dopasowania, stylu lub odpowiedniego rozmiaru.
W taki sposób możesz się z nami skontaktować: Centrum kontaktowe BADER.

Nasz dział zakupowy przykłada szczególną wagę do zgodności nabywanych towarów ze ścisłymi wytycznymi jakościowymi BADER. Nasi pracownicy szukają wyjątkowych towarów i wypatrują nowych trendów na całym świecie, aby stworzyć odpowiednio dobraną ofertę odzieży i nie tylko. Zanim wybrane artykuły zostaną ostatecznie włączone do naszego asortymentu, podlegają one wewnętrznej kontroli jakości. Nasi technicy i inżynierowie ds. jakości badają każdą próbkę osobno. Wyroby tekstylne poddawane są dokładnym pomiarom zgodnie z koncepcją wymiarów BADER. Standardem jest testowanie odporności na poślizg nitek w szwie, obróbki szwów oraz pranie i badanie wytrzymałości tkanin na wycieranie oraz trwałości ich kolorów. W ten sposób sprawdzamy, czy produkt w użytkowaniu zachowa swój pierwotny kolor i fason. Zwracamy szczególną uwagę na właściwe pakowanie towaru, tak aby nic nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. Po odbiorze towarów w naszym centrum wysyłkowym są one ponownie sprawdzane zgodnie ze ścisłymi wytycznymi jakości BADER. Dzięki temu wiemy, że nie posiadają one wad w momencie wysłania do Klienta. W certyfikowanych i niezależnych laboratoriach dział zapewnienia jakości szczegółowo sprawdza artykuły pod kątem zawartości substancji szkodliwych.

BADER ściśle przestrzega przepisów prawnych związanych z wszelkimi operacjami przetwarzania danych. Dane osobowe są przetwarzane, przechowywane i wykorzystywane głównie w celu jak najlepszej obsługi zamówień. Konieczne może być przesłanie niezbędnych danych do naszych autoryzowanych wykonawców, takich jak dostawcy czy też firmy kurierskie. Oczywiście możesz także nie udzielić zgody na wykorzystywanie informacji o adresie i zamówieniu w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz pod Ochrona danych w BADER.