Płatność i wysyłka

Zamów bez kosztów wysyłki i zapłać w dogodny sposób*

BADER oferuje Ci wiele korzyści. Przykładowo, z nami nie ponosisz żadnych kosztów wysyłki! Płacisz tylko cenę katalogową! Oczywiście możesz wybierać między różnymi opcjami płatności.

Dostawa pod wskazany adres

Twoje zamówienie będzie dostarczone bezpośrednio pod wybrany adres, do dowolnego miejsca na terenie Polski. Podczas składania zamówienia, przy wprowadzaniu danych osobowych możesz podać adres dostawy inny niż adres zapisany w Twoim koncie BADER. Zamówienia dostarczane są w ciągu 5-9 dni roboczych.

Warianty płatności:

Karta kredytowa

Kartą kredytową zapłacisz szybko, łatwo i bezpiecznie. Twoje konto zostanie obciążone po zakończeniu procesu składania zamówienia. W trakcie składania zamówienia będziemy potrzebować numer, rodzaj i termin ważności karty oraz kod weryfikacyjny znajdujący się na odwrocie karty.

PayPal

Dzięki PayPal płacisz łatwo, szybko i bezpiecznie. Przy każdym zakupie w systemie PayPal wystarczy podać adres e-mail i hasło PayPal. W związku z tym nie trzeba ponownie wprowadzać zapisanych już danych finansowych PayPal w przypadku kolejnych zakupów. Po zakończeniu zamówienia w kroku 3 kliknij "Zamów i zapłać". Następnie zostaniesz przekierowany na stronę PayPal. Tam możesz zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła PayPal oraz dokonać płatności. Następnie nastąpi przekierowanie na stronę potwierdzenia zamówienia w sklepie BADER, a Twoje zamówienie zostanie zrealizowane.

Płatność za pobraniem

Płatność kwoty faktury w gotówce bezpośrednio do osoby dostarczającej. 

Przelewy24

Za pomocą P24 zapłacisz prosto, szybko i bezpiecznie. Zobacz, jakie to proste:
  • 1.Zamówienie w kroku 3 zakończ kliknięciem na "Zamawiam z obowiązkiem zapłaty"
  • 2.Następnie zostaniesz przekierowany na stronę P24 aby wybrać swój bank. Opcjonalnie: Zaloguj się za pomocą swojego adresu E-mail i hasła do P24 i zleć zapłatę.
  • 3. Wybierz swój bank, zaloguj się do konta internetowego banku i wykonaj przelew.
  • 4.Po dokonaniu płatności zakończonej powodzeniem zostaniesz przekierowany na stronę potwierdzającą zamówienie w sklepie BADER. Twoje zamówienie zostało sfinalizowane.

 

Nasze dane bankowe:

IBAN: PL 94 1090 2486 0000 0001 3627 4136
BIC (swift code): WBKPPLPP 

* Zakładana zdolność kredytowa

Przejdź do początku strony